Bitcoin

“Bitcoin Düşebilir De Yükselebilir De!”

Bitcoin ile ilgili birçok analiste göre kripto para fiyatları her an yükselebileceği gibi her an düşebilir de. Bu kararsız olan görüşler karşısında yatırımcılar tepki gösteriyor.

Kripto para piyasasında yaşananlar yatırımcıların bir taraftan ilgisini, bir taraftan ise tepkisini çekiyor. Kripto para fiyatlarının daha fazla yükselmesini isteyen yatırımcı kimseler fiyatın yükselmemesi durumunda satış yapmak zorunda kalabilecekleri ve bunun kendilerine büyük bir zarar olarak geri dönebileceğini ifade ediyor. Kripto para piyasasının bu dönemde 7.400 dolardan kendisine alıcı bulan Bitcoin fiyatına bağlı olarak değer kaybetmesi veya değer kazanmasının mümkün olabileceği belirtiliyor.

Kripto para fiyatlarının yükselebilecek olduğunu düşünen kripto para yatırımcıları fiyatların daha fazla değer kazanmasının önünde olan engelleri sorarken, analistlere göre ise fiyatların artmamasının önünde vadeli işlemler ve yapılan büyük hacimli satış eylemleri var. Bu dönemde 7800 dolar ve 8000 dolar güncel direnç noktaları olurken destek noktaları ise 7300, 7000 ve 6800 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

BTC için en dip noktanın ise 6450 dolarda olduğunu belirtiliyor.

Analistler bu dönemde fiyatların düşebileceği gibi yükselişe geçebileceğini, her an iki durumun yaşanmasının ihtimali olduğunu düşünüyor ve yatırımcıları bu söylemler ile kafa karışıklığına itiyor. Kısa vadede belirsizlik hakimken orta ve uzun vade için analistler olumlu görüş belirtmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu