Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Her Dakika Yükseldi: 6.300 Dolara Ulaştı

Bitcoin fiyatında yükseliş başladı. Fiyat 5.300 dolar seviyesinden güne başlarken gün sonuna doğru 6.200 doları bile aştı.

Kripto para piyasalarında neler olduğuna bakan çok sayıda yatırımcı bugün beklemedikleri bir sonuç ile karşı karşıya kaldılar. Bitcoin fiyatı bir anda yükselişe geçerken, çok sayıda yatırımcı ise ellerindeki varlıkları daha fazla artırma yoluna gitmeye başladı. Yatırımcılar, bugünlerde 6.000 dolar beklentilerinin olmadığı bir anda bu yükselişin yaşandığını, fiyatın bu kadar iyi düzeyde yükselmesinin ardında balinalar ve alım fırsatlarının olup olmadığını araştırmaya başladı.

5.000 doların altına gerilemesi beklenen Bitcoin fiyatının tam tersi etki gösterip 6.000 doları geçip 6.300 dolara ulaşması yatırımcıların alım isteklerini daha fazla artırdı.

Bitcoin yükseliyor ama…

Bitcoin fiyatında yükseliş başlarken bu yükselişin bir anda tam tersi 2 kat düşüşe sebep olabileceğini savunan ve satış için bekleyen milyonlar olduğunu ifade edenlerde yok değil.

Eğer kısa vadede düşüş yaşanırsa yatırımcıların zorlu büyük sorunlarla karşı karşıya kalması mümkün olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu