coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSon Dakika: Bitcoin Fiyatı Neden Aniden Düştü? İşte Yayınlanınca Düşüşe Neden Olan...

Son Dakika: Bitcoin Fiyatı Neden Aniden Düştü? İşte Yayınlanınca Düşüşe Neden Olan Binance-SEC Belgesi

Yaklaşık olarak bir saat sonra başlayacak Binance-SEC davası duruşması öncesi SEC'in yayınladığı belge Bitcoin'de düşüş getirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Binance’e karşı yürüttüğü Zorlamayı Talep Etme Dilekçesi’ni (Motion to Compel) desteklemek için bir cevap dilekçesi sundu.

Dilekçede SEC, kripto para borsasından yaşanan son ayrılışları, CEO’su da dahil olmak üzere, varlıkların muhafazası, kontrolü ve mevcudiyetine ilişkin önemli bilgilere sahip olabilecek Binance çalışanlarının “hızlanan kitlesel kaçışı” olarak tanımladı.

SEC, sunduğu belgede Binance’i temel gerçekler hakkında tutarsız beyanlarda bulunmak ve ufak çaplı belge ve bilgi üretimini yavaşlatmakla eleştiriyor.

Kurum ayrıca Binance’i, müşteri varlıklarının saklanmasıyla ilgili iddialarına ışık tutacak tüm bilgi kategorilerini gizlemekle suçluyor.

İlgili Haber  Dikkat: Yeni Haftada 17 Altcoinde Yüklü Token Kilit Açılışı Var! İşte Gün Gün Saat Saat Listesi

SEC, son zamanlarda alınan ifadelerin çok sayıda duyarlı belge ve bilgiyi ortaya çıkardığını ve Binance’in makul bir araştırma yapmadığını veya bu belge ve bilgileri uygun bir dayanak olmadan sakladığını öne sürüyor.

Gelişmenin ardından Bitcoin fiyatında ani bir gerileme oldu ve yaklaşık olarak %2 kayıp ile birlikte yeniden 27.000 doların altına inildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Son of a Btc

Aak Sec !

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları