AltcoinBitcoinKripto Para

Bitcoin Fiyatı Toparlanmış Olsa Da Yatırımcıların Güveni Sarsıldı

Bitcoin fiyatı gece saatlerinde 3750 dolar seviyesine kadar geriledi ve yatırımcısını şok etti.

Bitcoin fiyatı gece saatlerinde önce 4.400 dolar seviyesine kadar oradan da 3750 dolar seviyesine kadar bir gerileme yaşadı. Birkaç saat içerisinde gerçekleşen bu düşüş an itibarı ile kendini 5.400 dolar seviyelerine kadar toparladı.

Destek seviyelerinin adeta paramparça olduğu bu süreçte yatırımcılar piyasaya olan güvenini ciddi anlamda kaybetti. Gece saatlerine gerçekleşen bu düşüşler o kadar kısa süre içerisinde gerçekleşti ki sabah uyananların düşüşten neredeyse haberi bile olmadı.

Bitcoin 1 Dakikalık Grafik – Kaynak: Tradingview

Bu süreçte altcoinler de ciddi şekilde değer kaybı yaşarken an itibarı ile hepsinin bir miktar toparlandığı ve gece gerçekleşen sert düşüşten kurtulduğu görülüyor. Son durumda 154 milyar dolar olan kripto para piyasa hacmi dikkatlerden kaçmazken, saatler içerisinde Bitcoin’de gerçekleşen neredeyse yüzde 40’lık dalgalanma birçok yatırımcının piyasaya küsmesine sebep oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu