Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Yeniden Yükseldi

Kripto para birimi Bitcoin fiyatında yeniden yükseliş yaşandı.

Kısa süre içerisinde 9.100 dolar seviyesine kadar düşüş gösteren Bitcoin, bugün yeniden yükseldi. 9.400 dolar seviyesine kadar yeniden yükselen BTC’nin kısa vadede yatırımcılara olumlu mesaj verdiği, kısa vadede yatırımların sayısının giderek daha fazla artabilecek olduğu ifade ediliyor. Bitcoin fiyatındaki düşüş beklentisi son dönemde daha fazla artarken, birçok kripto para yatırımcısı ise 9.400 dolara yükseliş sonrasında bir daha fiyatın düşmeyecek olduğunu düşünmeye başlamış durumda.

Bitcoin piyasasında yaşanan son gelişmeler kısa sürede yatırımcılara nasıl geri dönüşler sergileyecek merak edilirken, kısa vadede yatırımcı kimseler 10.000 dolar beklentisine sahipler.

Bitcoin’i yükseltecek olan önemli sebeplerden bir tanesi yatırımcıların piyasaya güveni iken, bir yandan ise piyasa hacmi gibi değerlerde son derece önemli.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu