Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Yükselmeye Devam Edecek!

Delphi Digital tarafından yapılan açıklamada Bitcoin fiyatının artmaya devam edeceği açıklandı.

Delphi Digital firması yetkililerince yapılan açıklamada yeni alınan FED faiz düşürme kararının arkasından piyasaların daha fazla genişleyecek olduğu ve daha fazla insanın kripto para birimlerine ilgi gösterecek olduğu açıklandı. Kripto para birimlerinin değerinin daha fazla artmaması için hiçbir neden olmadığı uyarısında bulunan firma, beraberinde yakın zamanda Bitcoin fiyatında 14.000 dolar seviyesindeki düşüşlerin ardından 10.500 dolara gelmesinin yatırımcılara bir alım fırsatı yaratma potansiyelinde olduğunu açıkladı. Delphi Digital açıklamasında kripto para pazarının daha fazla büyümesinde bazı diğer etkenlerinde etkili olacağını açıklarken, bunlar arasında Libra nedeniyle artacak olan kripto para konusunda bilgi sahibi kişilerin sayısındaki artışta ilk sıralarda.

Bitcoin fiyatını arttıracak olan en büyük hamle yeni yatırımcıların piyasaya katılarak büyük tutarlarda yatırımlar yapması ile beraber olabilecek. Bitcoin sahibi olan mevcut yatırımcılara göre yeni yatırımcıların piyasaya giriş yaparak yatırım yapması daha fazla artışları tetiklemekte.

Eğer kısa vadede Bitcoin ve Libra ile ilgili ABD tarafından olumsuz açıklama yapılmaz ise Delphi Digital’in açıklaması doğru olabilir ve Bitcoin fiyatı yükselebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu