Bitcoin

Bitcoin Fiyatında 5.300 Dolar Aşıldı!

Bitcoin tekrar yükselmeye devam ediyor.

Bitcoin fiyatı tekrar yükselmeye başladı. Kripto para fiyatlarında başlayan yükseliş devam ederken, yatırımcılar 5.300 doların ardından gelecek vaat ettiğini ve kripto para piyasasının tekrar yükselişe başladığını düşünmeye başladılar. Bitcoin ve kripto para birimlerinin bir süredir düşüş eğiliminde olduğu bu dönemde yatırımcılar için piyasada yaşanan son yükselişler güven için büyük önem taşıyor. Piyasa fiyatı sürekli olarak değişiyor, çoğu zaman için dengeli bir fiyat seviyesine sahip olan Bitcoin fiyatı, bu dönemde yükseliş ve düşüşler arasında dengeli fiyat kurmaya çalıştığı için bazı yatırımcıların tepkisini çekiyor.

Bitcoin’i yükseltecek olan en büyük faktörler arasında olan kripto para sahipleri ise son dönemde yaşanan yükselişlerin ve düşüşlerin arkasından tekrar bugün 5.300 doların aşılmasından sonra fiyatların daha fazla artacak olduğunu düşünerek yeniden piyasada yatırım yapmaya başladı. Bitcoin fiyatındaki yükselişin arkasında yatan en büyük sebeplerden birisi olan balinaların bugün ve geçtiğimiz 24 saat içerisinde piyasada olan gelişmeleri takip ederek hareket ettikleri, bunun sonucunun ise bugün 100 dolar kadar değer kazanan Bitcoin fiyatını 5.300 dolardan daha fazla seviyeye yükselttiği belirtildi.

Kripto para fiyatlarındaki devam eden artışların 6.000 dolara doğru yükselen hedefin öncesinde daha fazla insanın ilgisini çekmesi ve daha fazla kripto para yatırımcısının yapacak olduğu yatırımlara bağlı olarak 6.000 dolara giden bu yolda daha kısa süre içerisinde 6.000 dolar seviyesinin görülmesinin Bitcoin yatırımcıları için mümkün olabilecek olduğu değerlendiriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu