Kripto Para

Bitcoin Fiyatında Beklentiler Yüksek

Bitcoin fiyatı beklentileri yükseliyor.

Bitcoin fiyatındaki beklentiler 4.000 dolar sınırının geçilmesi ile birlikte tekrar yükseldi. Yatırımcılar, bir süredir 4.000 dolar sınırından alım yapılmasının iyi bir avantaj olabilecek olduğunu ve fiyatların yükselmesine bağlı olarak 4.000 dolar sınırının bir süre daha korunması durumunda 6.500 dolar veya daha yüksek seviyelere yükselmesinin önünde engeller kalmayacak olduğunu düşünüyor. Yatırımcıların bir bölümü ise Bitcoin fiyatının yükselmesinden endişeli olduklarını, fiyatların yükselmesi için piyasa koşullarının yeterince iyi olmadığını düşünüyorlar.

Bitcoin Cash hard forkundan itibaren devam eden ve fiyatların düşmesi ile sonuçlanan kripto para piyasa hacmi ve piyasa fiyatı değeri kayıplarının ne kadar süre sürecek olduğu merak konusuydu.

Bitcoin yükselmeye başlayınca beklenenler oldu

Bitcoin fiyatının yükselmesi beklentisinin yakın zamanda tekrar Ethereum hard forku dolayısı ile yükselme veya düşüş yaşayabilecek olduğuna yönelik beklentiler olsa da yatırımcıların kısa vadeli olarak beklentileri fiyatların yükselecek olduğundan yana ve bu yükselişlerin 6.500 dolar sınırının üzerine kısa sürede çıkabilecek olduğu beklentisini arttırdığı iddiaları mevcut. Yatırımcılar, kısa vadeli değil, uzun vadeli Bitcoin fiyatının artmasını istiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu