Kripto Para

Bitcoin Fiyatında Beklentiler Yüksek

Bitcoin fiyatı beklentileri yükseliyor.

Bitcoin fiyatındaki beklentiler 4.000 dolar sınırının geçilmesi ile birlikte tekrar yükseldi. Yatırımcılar, bir süredir 4.000 dolar sınırından alım yapılmasının iyi bir avantaj olabilecek olduğunu ve fiyatların yükselmesine bağlı olarak 4.000 dolar sınırının bir süre daha korunması durumunda 6.500 dolar veya daha yüksek seviyelere yükselmesinin önünde engeller kalmayacak olduğunu düşünüyor. Yatırımcıların bir bölümü ise Bitcoin fiyatının yükselmesinden endişeli olduklarını, fiyatların yükselmesi için piyasa koşullarının yeterince iyi olmadığını düşünüyorlar.

Bitcoin Cash hard forkundan itibaren devam eden ve fiyatların düşmesi ile sonuçlanan kripto para piyasa hacmi ve piyasa fiyatı değeri kayıplarının ne kadar süre sürecek olduğu merak konusuydu.

Bitcoin yükselmeye başlayınca beklenenler oldu

Bitcoin fiyatının yükselmesi beklentisinin yakın zamanda tekrar Ethereum hard forku dolayısı ile yükselme veya düşüş yaşayabilecek olduğuna yönelik beklentiler olsa da yatırımcıların kısa vadeli olarak beklentileri fiyatların yükselecek olduğundan yana ve bu yükselişlerin 6.500 dolar sınırının üzerine kısa sürede çıkabilecek olduğu beklentisini arttırdığı iddiaları mevcut. Yatırımcılar, kısa vadeli değil, uzun vadeli Bitcoin fiyatının artmasını istiyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box