Bitcoin

Bitcoin Fiyatında Düşüş Sürüyor: 18.000 Dolara Düştü!

Bitcoin fiyatında 18.000 dolar seviyesine düşüş yatırımcıları harekete geçirdi

Yatırımcılar, TSI gece saatlerinde hızlanan Bitcoin fiyatındaki düşüş sonrasında panik hali yaşadılar. Dün akşam saatlerinde 18.800 dolar seviyelerinde hareket eden Bitcoin’in fiyatı bir anda destek seviyesi olan 18.500 doların altına düştü ve yatırımcıları paniğe sürükledi.

Analistler, 18.500 dolar sınırının altına düşüş olması durumunda çok büyük düşüşlerin tetiklenebileceği uyarılarında bulunmuş ve yatırımcıların çok dikkatli hareket etmezlerse büyük kayıplar yaşayabilecekleri uyarısında bulunmuşlardı.

Bu dakikalarda 18.100 dolar seviyelerinden alıcı arayan Bitcoin’in fiyatındaki bu düşüşün sebebi merak edilirken birçok iddia ortaya atıldı. Kimi analistler bunun bir alım fırsatı olduğunu iddia ederken, kimi analistler ise düşüş etkisinin daha fazla hızlanabilecek olduğunu belirtiyor.

Bitcoin, kısa vadede çok iyi değer kazanmış ve 20 bin dolar rekoru beklentisi oluşturmuştu.

*Yatırım önerisi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu