Bitcoin

Bitcoin Fiyatında Yaşanan Düşüş Piyasayı Karıştırdı

Kripto para birimi Bitcoin fiyatı düşüşe geçti.

Kripto para birimlerinin son dönemde değeri giderek düşüyor. Çok sayıda kripto para yatırımcısı kazançlarının daha fazla düşmeye devam ettiğini ve 8.400 dolardan kendisine alıcı bulan Bitcoin’in yeniden yükselmesinin kısa vadede ne kadar ihtimaller dahilinde olduğunu soruyor.

Bitcoin’i yükseltecek en önemli faktörlerden bir tanesi olan yatırımcıların piyasaya ne kadar güvendikleri konusu ise son günlerde daha çok gündem olmayı sürdürüyor.

Bitcoin bugün 8.400 dolardan alıcılar arıyor olmasına rağmen 8.300 dolara kadar düşmüştü. 8.800 dolara yükselmesi beklenen fiyatın 9.200 dolardan sonra büyük bir düşüş durumu ile karşı karşıya kalabileceği bazı kripto para birimi analistleri tarafından iddia edilmişti. Bazı kripto para sahipleri ise bu dönemde düşüşlerin piyasada kafa karıştırdığına ve kendilerinin ne yapacaklarına karar vermekte zorlanmalarına sebep olduğunu ifade ettiler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu