blank
BitcoinHaberler

“Bitcoin Fiyatını Asla 20.000 Doların Altında Görmeyeceğiz”

Willy Woo’dan Bitcoin (BTC) hakkında iddialı bir açıklama geldi.

Ünlü On-Chain analisti Willy Woo, Bitcoin’in bir daha 20.000 doların altına düşmeyeceğini iddia ediyor. Temel anlamda önemli noktalara değinen Woo, bu sefer kesin ve net bir paylaşımda bulundu.

Bitcoin (BTC), geçtiğimiz gün Willy Woo’nun bu paylaşımından sonra %10’a yakın değer kazanarak Binance’de yeni ATH seviyesi olan 34.778 dolar seviyesine kadar yükseldi. Böylece BTC, 12. doğum gününe güzel bir anı bıraktı. Ancak bu tepe noktasında satış baskısıyla karşılaşması onun gerilemesine neden oldu.

İlgili Haber  Bitcoin'in (BTC) Gün İçerisindeki Sert Hareketleri Bize Neyi Gösteriyor?

24.000 Dolar Kritik Seviye!

Tweetinde ayrıca 24.000 doların çok önemli bir destek olduğunun üzerine basan Woo, “Kara Perşembe” gibi büyük bir olay olmadığı sürece bu seviyenin kırılmayacağına inanıyor. Woo, ayrıca böyle bir durum yaşansa bile uzun vadeli alıcılar tarafından desteklenen taban fiyatın hızla yükseldiğini söylüyor.

2020 yılının son çeyreğinden bu yana oldukça büyük değer kazanan ve birçok yeni yatırımcının piyasaya girişini sağlayan Bitcoin (BTC), bugün yaşadığı %16.3’lük düşüşle piyasayı salladı. Bu durum belki de “asla asla” dememek gerektiğini yatırımcılara gösteriyor.

Son olarak yeni yatırımcıların tepe noktalardan alım yapmak yerine bu tarz düşüşleri bekleyip destek seviyelerinden alım yapmaları daha doğru olacaktır. Ayrıca bir coine girmeden önce bu coinle ilgili stratejinizi belirlemek en doğru yatırımı yapmanıza yardımcı olur. Ek olarak işlemlerinizin ardından kârdaysanız kârdan, değilseniz de göze aldığınız zarar oranına göre stop koymayı lütfen unutmayınız.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu