Bitcoin

Bitcoin fiyatlarında değişim rüzgarı sürecek

Bitcoin fiyatları konusunda analistler değişim rüzgarının sürecek olduğundan yana takınıyor. Yatırımcıların fiyat değişimleri için hazır olması önerisinde bulunan yüzlerce farklı kripto para analistine göre kripto para fiyatları yakın zaman içerisinde değişim rüzgarına başlayacak ve daha büyük değişimler görmek mümkün olacak.

Bunun nedenleri konusunda yıl sonu beklentilerinin çok fazla hakim olacağı görüşünde olan yatırımcılar, kısa ve uzun vadeli planlarının oldukça etkili olacağını, bu planlar için yapılması gerekenin en iyisi beklemek ve yatırımlara sıkı sıkıya sarılmak olduğu görüşünde olduğunu belirtiyor.

Yatırımcılar yükseleceğini düşünüyor

Yatırımcıların büyük bir kısmı yükseliş beklerken, büyük bir kısmı da yükselişlerin bu sene sonuna kadar olmaması konusunda beklentilere sahip olduklarını doğruluyor. Bunun sebepleri ve nedenleri ile ilgili yapılan araştırmalar ise kimi yatırımcıların gelecek sene artış beklediği, bazılarının ise bu sene yatırımlarından performans almayı beklediklerinden ötürü doğduğunu dile getiriyor.

Türk yatırımcıların büyük kısmı bu sene ve gelecek sene farklı fiyat değişimleri görecek olduklarını düşünürken, büyük yatırımcılar ise açıklama yapmaktan çekiniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu