Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Giderek Düşen Fiyatına Rağmen İlgi Görüyor!

Bitcoin Giderek Düşen Fiyatına Rağmen İlgi Görüyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatı giderek düşmekte ve kripto para birimleri sürekli olarak düşen yeni bir dönem nedeniyle yatırımcılara zor 2 gün yaşatmaya başladı. 2 gündür düşmeye devam eden altcoin ve Bitcoin fiyatları nedeniyle bazı yatırımcılar 2.000 dolar kadar zararda olduklarını ve bunu genel fiyat üzerinden olan bir zarar olduğunu açıkladı. Bitcoin 12.000 dolar seviyesinde bulunurken, yatırımcıların bu konuda fiyat düşüşlerine daha çok gündemde tutmayı sürdürdükleri ifade edildi.

Bitcoin fiyatı giderek düşerken, bugün tekrar ufak bir yükseliş başladı. Yatırımcılar, kripto para fiyatlarının neden dolayı düştüğü konusunda bazı endişelere sahip olsa da büyük oranda yatırımcılar düşüşlerin birkaç gün sonra tekrar son bulabileceğini ve fiyatların tekrar yükseliş eğilimine girebilecek olduğunu düşünüyor. Yatırımcılar, kripto para fiyatlarının giderek yükselip yükselmeyecek olduğu konusunda analistlerin ne dedikleri konusuna da önem verirken, bazı analistler düşüşlerin 10.000 dolar seviyesine çekilebilecek olduğu konusuda bazı yeni iddialar ortaya atabiliyor.

Bitcoin’in giderek düşen fiyatının ne zaman yükselişe dönebilecek olduğu hakkında ise herhangi bir bilgi yok.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları