binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin Hafif Düşüş Yaşarken il Capo, Ulaşılmasını Hedeflediği Seviyeyi Açıkladı

Bitcoin Hafif Düşüş Yaşarken il Capo, Ulaşılmasını Hedeflediği Seviyeyi Açıkladı

Kripto para analisti il Capo, Bitcoin fiyatında yaşanan son gerilemenin ardından neler beklediğine dair konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Açıklamalarıyla kripto para dünyasında tartışmalar yaratan ayı lehine bir analist olan il Capo of Crypto, son analizinde grafiğinde hafif bir düşüş yaşayan Bitcoin hakkında konuştu.

BTC fiyatının son saatlerde yaşadığı hafif düşüşü gösteren saatlik mumlara sahip grafik.

Bitcoin fiyatı geçtiğimiz günlerde 52.800 dolar seviyesine kadar tırmanarak yerel bir zirve oluşturmuş ve uzun bir süredir görülmeyen bir fiyata ulaşmıştı.

Bununla birlikte aynı dönemde il Capo, yaptığı açıklamasında bu seviyeden %10-15 düşüş beklediğini eklemişti.

Analist, bugün yaptığı yeni açıklamasında ilk olarak tüm altcoin pozisyonlarını elinden çıkardığını ve %10-20 düşüş yaşanması durumunda yeniden piyasaya giriş yapacağını belirtti.

İlgili Haber  ABD'de Senatör Warren'ın Sektörü Etkileyebilecek Kripto Para Karşıtı Yasa Tasarısı Büyük Yara Aldı

Buna ek olarak analist, BTC fiyatının son saatlerde yaşadığı düşüş ile ilgili olarak da fiyatta beklediği gerilemenin başladığını, açık pozisyonların ve fonlama oranlarının yükseldiğini ve bunun da ayı lehine bir durum olduğunu söyledi. Analist, BTC fiyatının bu aşamadan sonra kolaylıkla 45.000 dolar seviyesine kadar düşebileceğini iddia etti.

Daha önce yaptığı açıklamalarında 12.000 dolar seviyesini hedeflediğini söyleyen analist, son paylaşımlarında bu seviyeden pek bahsetmiyor ve bu iddiasında ısrarcı olup olmadığı belli değil.

Bununla birlikte yeni açıklamalarında BTC fiyatında 30.000 dolar ila 31.000 dolar civarına bir düşüş beklediğini bildirmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail