Haberler

Bitcoin ile başlayan, en az 1 kripto para daha alıyor

Bitcoin alarak kripto para sektörüne giren kişilerin kısa zaman sonra sadece Bitcoin ile kalmadıkları, en az 1 kripto paraya daha yatırım yaptıkları öğrenildi. Yapılan kısa araştırmalar sektöre önce Bitcoin ile giren, daha sonrasında ise parasını arttırmak ve yatırımlarını çeşitlendirmek isteyenlerin bu konuda en az 1 kripto paraya daha yatırım yaptığını gösterdi. Bazı yatırımcıların 2 kripto para yatırımını dahi az bulup 3 veya 4 kripto para yatırımından yana tercihleri olduğu belirtilirken, 2 kripto para yatırımını tercih edenlerin yüksek gelir grubunda çoğunluk olduğu ortaya çıktı.

Düşük geliri olanlar 1 kripto para veya 3 kripto paradan yana

Düşük gelir grubunda olan ve parasının kaybetme riski ile düşünerek hareket eden yatırımcıların büyük bir kısmının ise sadece Bitcoin veya farklı 2 kripto para biriminde daha yatırımlar bulundurdukları, farklı 2 kripto para yatırımında alakasız kripto paraları tercih etmekten yana oldukları öğrenildi. Türk yatırımcıların bu konuda nasıl davrandıkları bilinmezken, bu konuda büyük yatırımcıların ve küçük yatırımcıların her zaman Bitcoin’i güvenerek tercih etmesinin arkasında gelecek birkaç yıl daha Bitcoin’e güç vereceği yönünde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu