Kripto HaberleriBitcoinBitcoin İşlem Ücretleri 1 Ayda 800 Kat Arttı!

Bitcoin İşlem Ücretleri 1 Ayda 800 Kat Arttı!

Takip et

Bitcoin işlem ücretlerinde rekorlar kırıldı. Yapılan araştırmaya göre 800 kat artış gösteren işlem ücretleri halving sonrasında 2 kat daha fazla arttı. Kripto para yatırımcılarının yakından izlediği Bitcoin işlem ücretlerinin 11 Nisan’dan 14 Mayıs 2020 tarihine kadar yüzde 1250 oranında rekor bir artış gösterdiği, 1 dolar altındaki işlem ücreti ortalamasından 5.16 dolar işlem ücreti ortalamasına kadar yükseldiği açıklandı.

İşlem ücretleri her bir işlem başına belirlenir. Bitcoin ile yapılacak her bir işlemde alınan ücreti temsil etmektedir.

Yükselen Ücretler Yatırımcıyı Kızdırdı

3 gün içerisinde yüzde 105 oranında artış yaşayan Bitcoin işlem ücretlerinin daha ne kadar süre artacağı, bunda düzelme olup olmayacağı gibi konular ise belirsiz kalmaya devam ediyor. Çok sayıda yatırımcı için bu durum özellikle kabul edilemez bir hal alma yolunda ilerliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları