BitcoinHaberler

Bitcoin Kurucusu Satoshi Nakamoto’nun Hayatı Film Oluyor!

Kripto camiasının en çok merak edilen isminin hayatı film olacak.

Kripto topluluğunun hiç şüphesiz en çok merak edilen ismi, sıkı bir kripto para takipçisi ve film yapımcısı olan Phil Harris tarafından vizyona konmaya hazırlanıyor. Harris pandemi öncesi başladıkları “İndie” isimli filmin çekimlerine devam edileceğini açıkladı.

Kripto alanını çok farklı endüstrilerde görmek istediğini dile getiren Harris, baş rol oyuncusu olarak Akie Kotabe’yi seçti. Kotabe’ye Satoshi‘nin sevgilisi rolünü oynayacak ve Talisa Garcia eşlik edecek. Mick Sands de bir diğer kripto para hayranı olarak filmin senaristliğini üstlenmiş durumda.

Özellikle ABD’nin kripto paralara karşı tutumundan sonra her zaman hayalini kurduğu senaryoyu yazmaya koyulan senaristin idealini gerçekleştirme yolunda attığı adımı önemli bir gelişme olarak gören Phil Harris, çektikleri filmin devrim niteliğinde olacağına inanıyor. Bu anlamda sadece anlık vizyon hedefi olmayan Harris, gözünü Netflix gibi dev platformlara dikmiş gibi görünüyor.

Filmin Konusu Ne?

Birleşik Krallık’ta çekilen ve bu yılın sonuna doğru vizyona girmesi beklenen film temel olarak Satoshi‘nin yaşadıkları üzerine konumlanıyor. Tüm dünyada kırmızı bültenle aranan Satoshi Nakamoto’nun kriptoloji üzerine uzman olan bir teşkilat olan NSA tarafından ele geçirilerek birtakım işkencelere maruz kalması anlatılıyor.

Filmin kripto camiasında büyük merak uyandıracağı bir gerçek olsa da senaryosunun beğenilip beğenilmeyeceğini bekleyip göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu