binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Madenciliği Hala Karlı Mı?

Bitcoin Madenciliği Hala Karlı Mı?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin madenciliği mevcut olarak satın alabildiğimiz kripto para Bitcoin’in bilgisayar parçaları ve başta GPU olmak üzere CPU ile üretilmesi demektir. Her isteyen belirli madencilik parçalarına sahip olarak bilgisayarı üzerinden Bitcoin madenciliği yapabilir.

BTC Madenciliği yapmak için GPU, Anakart ve CPU yeterli olmakla birlikte hazır sistemler genellikle 20 ila 30 bin TL arasındadır. Aylık kazanç ise mevcut sisteminizin gücüne göre değişir.

Bitcoin Madenciliği yapılmaması durumunda nasıl ki Dolar veya Euro bir yerde üretim yapılmazsa bitecek ve yetersiz hale gelecek ise aynısı madencilik olmaması durumunda Bitcoin için geçerlidir.

Madencilik cihazları tamamen özel olarak üretilmeyebilir, özel olarak üretilen cihazlar mevcut olmasına rağmen fiyatları dolayısı ile pek tercih edilmiyor.

Bu işlemler üretim esnasında aşırı donanım ve enerji gücü kullandığından dolayı bir süre sonra donanımsal parçalar kullanılamaz hale gelebilir, aşırı enerji tüketimine neden olacak olmasından dolayı aylık binlerce lira elektrik parası ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Üretim esnasında donanımsal parçalar aşırı ısınacak olduğundan dolayı ortamın soğuk olması ve FAN ile soğutuluyor olması büyük önem taşımaktadır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail