fbpx
Haberler

Bitcoin milyarderleri milyonlarca dolarlık kazanç sahibi olabilir

Bitcoin milyarderleri bir süredir kripto para satışları ve alımlarından elde edilecek olan kazançlarını hesaplamaya devam ediyor. 900 milyon dolar ve üzerinde kripto para kazancı ve serveti bulunan ünlü isimler ve bilinmeyen isimlerin geçtiğimiz sene milyarlarca dolarlık servetlerine yeni yatırımlar eklemeleri gündeme gelmesinin ardından bu sene ise olası bir rekor kırılması durumunda elde edecek oldukları kazancın 2 kat daha fazla yüksek olabilecek olduğu değerlendiriliyor.

Yatırımcıların, kısa vadeli ve orta vadeli kazanç beklentileri bulunurken milyarder yatırımcılar ise uzun vadeli olarak kazançlardan ne kadar pay alabilecek olduklarını ve uzun vadeli planlarının ne kadar geçerli olabilecek olduğunu değerlendiriyorlar.

Bitcoin için beklentiye girdiler

Büyük servet sahibi olan kripto para yatırımcılarının neredeyse tüm yatırımları kendi yaptıkları açıklamalardan bakıldığı zaman Bitcoin’de bulunuyor. Bunun nedeni ise tüm rekor seviyesinin Bitcoin’de olması ve piyasaya hükmetmesi ile birlikte kendi kazançlarının Bitcoin sayesinde olmasından kaynaklı olarak gösteriliyor. Bu sene sonunda kazanacak oldukları rakamın 2 katına çıkması durumunda ise birçok BTC yatırımcısı milyarder multimilyarder olmaya bir adım daha yaklaşacak.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box