binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBitcoin milyarderleri milyonlarca dolarlık kazanç sahibi olabilir

Bitcoin milyarderleri milyonlarca dolarlık kazanç sahibi olabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin milyarderleri bir süredir kripto para satışları ve alımlarından elde edilecek olan kazançlarını hesaplamaya devam ediyor. 900 milyon dolar ve üzerinde kripto para kazancı ve serveti bulunan ünlü isimler ve bilinmeyen isimlerin geçtiğimiz sene milyarlarca dolarlık servetlerine yeni yatırımlar eklemeleri gündeme gelmesinin ardından bu sene ise olası bir rekor kırılması durumunda elde edecek oldukları kazancın 2 kat daha fazla yüksek olabilecek olduğu değerlendiriliyor.

Yatırımcıların, kısa vadeli ve orta vadeli kazanç beklentileri bulunurken milyarder yatırımcılar ise uzun vadeli olarak kazançlardan ne kadar pay alabilecek olduklarını ve uzun vadeli planlarının ne kadar geçerli olabilecek olduğunu değerlendiriyorlar.

Bitcoin için beklentiye girdiler

Büyük servet sahibi olan kripto para yatırımcılarının neredeyse tüm yatırımları kendi yaptıkları açıklamalardan bakıldığı zaman Bitcoin’de bulunuyor. Bunun nedeni ise tüm rekor seviyesinin Bitcoin’de olması ve piyasaya hükmetmesi ile birlikte kendi kazançlarının Bitcoin sayesinde olmasından kaynaklı olarak gösteriliyor. Bu sene sonunda kazanacak oldukları rakamın 2 katına çıkması durumunda ise birçok BTC yatırımcısı milyarder multimilyarder olmaya bir adım daha yaklaşacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail