BitcoinHaberler

Bitcoin Şoka Uğrattı: 8.069 Dolara Geriledi

Bitcoin bugün sabah saatlerine karşı rekor bir gerileme ve düşüş yaşayarak 8.069 dolar seviyesine geriledi. Tüm dünyada yükselecek olduğu iddia edilen tüm bu iddialara rağmen son birkaç 10 gündür 9.300 dolar seviyesinden 1.250 dolar eriyerek 8.000 dolar sınırına geri gelen Bitcoin’in yatırımcıları ise bu konuda oldukça fazla üzdüğü, bundan dolayı bugünden sonra analistler tarafından yapılacak birçok açıklamaya yatırımcıların güven duygusunun kalmadığı düşüncesi ortak paydada kendisine yer buldu.

Bitcoin kullanıcı kimseler yükseliş durumu ve mevcut duruma göre hareket edecek olduklarını ifade ederek olası bir durumda düşüş yaşanmasının kendileri adına büyük sorunlar yaşatabilecek olduğunu, bunun engellenmesi adına da Bitcoin yatırımlarını daha fazla arttırmaya devam ettiklerini belirtmişlerdi.

Neden Düşüyor?

Sürekli olarak yükseliş yaşanması beklenen ve sürdürülebilecek bir durum olmamasına rağmen Bitcoin’de yaşanan 1.250 dolarlık düşüşün sebebinin arkasında ise kripto para piyasalarının çok aşırı yüksek derecede kırılgan olması ve dev yatırımcıların spekülasyonlar uygulamasından dolayı bu şekilde düşüşlerin yaşandığı tahmin ediliyor. Bitcoin fiyatının gelecek 7 gün içerisinde tekrar 9.000 dolara dönmesi ise sadece bir iddia.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu