binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin SV, Ağı Manipüle Eden Madencinin Durdurulmasını İstedi!

Bitcoin SV, Ağı Manipüle Eden Madencinin Durdurulmasını İstedi!

Bitcoin Derneği kötü niyetli, bir madencinin engellenmesini istedi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin SV (BSV) blok zincirini destekleyen İsviçre merkezli kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Bitcoin (BTC) Derneği, kripto para borsalarından bir madencinin engellenmesini istedi.

Bitcoin Derneği, Bitcoin SV üzerinde boş bloklar üreten madencinin kötü niyetli olarak hareket ettiğini belirterek madencinin bloke edilmesini talep ediyor.

Bitcoin Derneği ayrıca, madencinin ekonomik faaliyeti bozmak için kasıtlı olarak ağa saldırdığını iddia ederek, madenci hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

“Bu madenci 2020’den beri BSV madenciliği yapıyor. Bu yılın Haziran ayına kadar bu madenci haksız kazanç elde etmek için herhangi bir şüpheli işlem yapmadı. Ancak Haziran ayından sonra diğer şüpheli davranışların yanı sıra boş blokları onaylamaya başladı.

Aylardır zincirdeki hash oranlarını istikrarlı bir şekilde artırıyor. Bitcoin Derneği, bu madenciyi aylardır takip ediyor.

Bu madenci ağda gerginliğe neden olacak boş bloklar üreterek, on milyonlarca ücretli işlemi görmezden geliyor.”

Bitcoin Derneği boş blok üretilmesini kötü niyetli davranış olarak nitelendirdiklerini belirterek, bu tarz davranışların dürüst madencileri ve ağın parçası olan işletmeleri olumsuz etkilediğini ifade etti.

Bitcoin SV Nedir?

Bitcoin SV (BSV), Bitcoin Cash blok zincirini çatallamak suretiyle oluşturulmuş bir kripto para birimidir.

BSV, 2018 yılının sonlarına doğru ortaya çıkarılmış olup, işlem ücretlerini azaltmayı hedeflemektedir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail