Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Tekrar Atağa Geçti Fiyat 8500 Dolar Oldu

Bitcoin Tekrar Atağa Geçti Fiyat 8500 Dolar Oldu

Takip et

Son aylarda ciddi yükselişler ile çoğu yatırımcı tarafından kaybolan itibarını tekrar kazanan Bitcoin, bir süredir yatay seyrini koruyordu. Birçok analiste göre yükselişine devam edecek olarak değerlendirilen BTC, an itibarı ile yine yükselişe başladı ve yüzde 5 oranında değer kazanarak 8499 doları gördü.

En Önemli Direnç Seviyesinde

Birçok analist en son 2018’in Temmuz ayında görülen 8400 dolardaki direncin çok önemli olduğunu ve Bitcoin’in 10.000 dolar seviyelerine çıkabilmesi için en önemli engelin bu seviye olduğunu ifade ediyor. An itibarı ile Binance borsasında 8450 dolar seviyelerinde işlem gören Bitcoin’in bu direnci kırıp kıramayacağı merak konusu.

Saat 22:00’da 7900 dolarlık fiyat seviyesinde olan BTC aniden yükselmeye başladı ve yatırımcısını heyecanlandırdı. Bitcoin’in bu yükselişi karşısında sessiz kalmayan altcoinler de kısa sürede yüzde 2 ila 5 arasında yükseliş yaşadı.

259 milyar dolar olan piyasa hacmi ise her geçen saniye biraz daha artarak yatırımcısına güven veriyor.

Bitcoin’in bu önemli direnç seviyesini kırıp kıramayacağı yatırımcılar tarafından merakla beklenirken analistler bu süreçte çok düşüncesiz davranılmaması gerektiğini ve yatırım yaparken dikkatli olunması gerektiğini savunuyor.

Bitcoin fiyatını canlı olarak sitemizden takip edebilirsiniz.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları