Analiz

Bitcoin Tercih Etmek İçin İyi Bir Zaman Mı?

Bitcoin hakkında sürekli olarak son dönemde ortaya atılan iddialar, açıklamalar ve kripto para analistlerinin açıklamalarında farklı farklı ifadeleri duymak oldukça fazla mümkün. Zira Bitcoin ile ilgili olarak son aylarda ciddi bir dengesizlik olmasına karşın bu hafta itibari ile 10.000 dolar sınırına yaklaşması ve bu sınırın yakın zamanda aşılacak olduğunun iddia edilmesi yatırımcıların kafasında soru işaretlerine sebep oluyor.

Bazı yatırımcılar geçmişte 20.000 dolar seviyesinde olduğu üzere aniden düşüş yaşamasının mümkün olabildiğini ve şimdilik Bitcoin almanın iyi bir zamanı olmadığını düşünüyor. Bu süreçte incelediğimiz listeler ve analistlerin açıklamaları ile birlikte, istatistiklerde bu yükselişin sağlıklı bir yükseliş olduğunu ve çok olağanüstü oranlarda olmasa bile orta çapta yatırımların dahi Bitcoin’e yatırılmasının mümkün olduğunu söylemek bizim açımızdan mümkün.

Bitcoin Tercih Edebilir Miyim?

Bitcoin tercih edip etmemek konusu elbette her yetişkin insanın kendi kararı ve her yatırımcının kendi kararı olmakta. Bugün dünyada her geçen gün daha fazla artan Bitcoin yatırımcısı sayısına bakıldığında Bitcoin’i tercih etmemek için hiçbir engel ve olumsuz durum (kazanç durumu hariç) bulunmamakta.

  • Yatırım tavsiyesi değildir.
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu