Bitcoin

“Bitcoin Tüm İnsanlığa Zenginlik ve Bolluk Getirecek”

Ünlü girişimci Peter Diamandis, Bitcoin sayesinde insanlığın geleceğe daha umutlu bir şekilde bakacağını iddia etti.

Girişimci, teknoloji uzmanı ve New York Times’ın en çok satılan kitaplar yazarlarından Peter Diamandis, Bitcoin’in bolluk ve zenginlik olduğunu, dünyadaki her insanın hayat şartlarını iyileştirebileceğini iddia etti.

Diamandis, Bitcoin ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Bitcoin dijitalleştirilmiş para birimi ve enerjidir. Buna ek olarak bu kripto para birçok kurumun sonunu getirecek. Bir süre daha denetimsel zorluklar ve kurumsal zorluklar yaşayacağız ancak öyle bir an gelecek ki artık bu işlerin geri dönüşü olmayacak.”

Diamandis’e göre toplumda yaşanan dönüm noktalarının tarihsel olarak birtakım ortak özellikleri bulunuyor. Diamandis, dünyadaki tüm yeniliklerin ilk başta yanıltıcı, yıkıcı ve dijitalize olduğunu, bu özellikler sayesinde yeni teknolojilerin eskilerinin yerini aldığını belirtti.

Ünlü girişimci, Bitcoin ile ilgili övgü dolu sözler sarf etmeye devam etti:

“Sermaye enerjidir, BTC enerjidir, tamamen enerji. Tüm mesele bu enerjiyi nerede kullandığındır. Ben, enerjimin büyük kısmını daha iyi bir dünya yaratmak için harcıyorum. Ayrıca dünya görüşü olarak dünyadaki en büyük problemlerin aynı zamanda dünyanın en büyük fırsatları olduğunu düşünüyorum.”

Elon Musk ile işbirliği halinde olan Diamandis, insan yaşamını uzatma alanında da çalışmalar yürütüyor. Ünlü girişimci, insan yaşamının uzaması durumunda insanların birikimlerini 100 yıldan uzun süre saklayabilecek tek varlığın Bitcoin olduğunu iddia etti.

BTC hakkında ilk olarak 2010 ve 2011 yılların bilgi edinen Diamandis, 2014 yılında ise tüm altınını satıp BTC satın aldığını duyurduğu bir blog gönderisi paylaşmış.

Diamandis, BTC’nin tüm insanlığa bolluk ve zenginlik getireceğini düşünüyor:

“Michael Saylor’ın BTC ile ilgili düşüncelerine hayranım. Bitcoin’in birçok açıdan bolluk ve zenginlik anlamına geldiğini düşünüyorum. Her insanın, yönetimlerinden kim olursa olsun bir servet inşa etmesini ve daha iyi bir gelecek için umutlanmasını BTC ile sağlayabiliriz.”

Ünlü isim ayrıca, gelecekte insanlığın diğer gezegenlere yayılması durumunda BTC’nin uzayda da kullanılacak olan para birimi olduğunu düşünüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Büyük düşüş yakın o hâlde

Ulaş Eral

Dünya ya, insanlara zarar vermeyinde sizin verdiğiniz zenginliği istemiyoruz Pislikler!…


Başa dön tuşu