Haberler

”Bitcoin Uzun Vadede 50.000 Doları Geçebilir”

Anthony Pompliano, kripto paraların geleceği hakkında konuştu.

Bitcoin hakkında yaptığı yorumları ve açıklamaları ile 2 gündür gündemden düşmeyen Anthony Pompliano, kripto paraların geleceğinin karanlık değil, aydınlık olduğu açıklamasında bulundu. Bitcoin fiyatının bir süre daha düşmeye devam edebilecek olduğunu ve fiyat düşüşleri yaşamasının beklenti dahilinde olabilecek olduğunu açıklayan Anthony Pompliano, ”kripto paraların fiyat değişimlerine bir süre daha tanık olabiliriz. Bitcoin fiyatı belirli bir süre daha düşebilir ve 3.000 dolara kadar gerileyebilir. Sonra ise 50.000 dolar ve 100.000 dolar seviyelerini görmesinin önünde herhangi bir engel yok. Bitcoin gelecek birkaç hafta, ay içerisinde tekrar rekor kırabilecek seviyeye gelebilir” dedi.

1 milyon tahmini tutmadı

Anthony Pompliano tarafından ortaya atılmış olan 1 milyon dolarlık 2018 yıl sonu Bitcoin fiyatı tahmini tutmadı. Bu yönü ile kripto para analistleri sıralamasında kendisine olan güven azalırken, yatırımcıların büyük kısmı da 1 milyon dolar tahmininin ”gereksiz” yere söylendiğini ve tek amacının dikkat çekmek olduğu açıklamasında bulundu. Anthony Pompliano’ya göre gelecek sene fiyat artışlar tekrar başlayabilir ve ciddi fiyat yükselişleri görülebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu