Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Vadeli İşlemlerinde Açık Faiz 5 Milyar Doları Aştı

Bitcoin Vadeli İşlemlerinde Açık Faiz 5 Milyar Doları Aştı

Takip et

Kripto para birimi pazarında son dönemde yaşananlar yatırımcıları şaşkına çeviriyor. Piyasa hacminde beklenmeyen 300 milyar doların görülmesi, hemen arkasından binlerce dolar değerinde kazanç elde eden yatırımcıların 10.000 dolardan fazla fiyatı görmesi sonrasında yatırımcılar artık piyasaya daha fazla bağlılık hissetmeye başladılar.

The Block’a göre Bitcoin vadeli açık faizleri bu dönemde tam 5 milyar dolar seviyesine kadar yükseldi. Bunun anlamı henüz ödenmemiş vadeli işlem sözleşmelerinin değerini ifade eden bir karşılık.

Piyasada yaşanan gelişmelerin yatırımcılara nasıl yansıyacak olduğu henüz bilinmiyor olsa bile, bu dönemde bir anda yükselen Bitcoin fiyatının özellikle de gelecek birkaç gün içerisinde yatırımcılara beklemedikleri yükselişler ile bir kez daha şaşırtabileceği tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları