blank
Bitcoin

Bitcoin Varlıklarına İlgi Artıyor

Bitcoin fiyatında beklenmeyen ilgi son dönemde fiyatı 10.400 dolara kadar yükseltti.

Bitcoin varlıklarının değeri bugünlerde sık sık artış eğilimi gösteriyor. ABD merkezli kripto para yatırımcıları giderek daha fazla yatırım yapmayı düşünürken, bir grup yatırımcı ise elindeki kripto para biriminin daha çok değer kazanacak olduğu düşüncesi ile yeni yatırımlar yapmaya devam ediyor. Bitcoin’in kısa süre içerisinde 10.100 dolara yükselmesi ve ardından 9.800 dolar seviyesine gerilemesi piyasada bazı endişelere sebep olsa bile, yatırımcılar yeniden 10.200 dolar seviyesini görmüşlerdi.

Bu fiyat seviyesinden bir süre sonra bugün 10.400 dolara yükselen Bitcoin, beklenen 10.500 dolar hayalinin gerçek olmasına sebep olabilecek rotada ilerlerken, yatırımcıların bugün gün içerisinde 10.500 dolar seviyesine ulaşması halinde Bitcoin yatırımlarına büyük oranda alım yönünde talep gösterecek oldukları tahmin ediliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu