Ana SayfaBitcoinBitcoin Varlıklarına İlgi Artıyor

Bitcoin Varlıklarına İlgi Artıyor

Takip et

Bitcoin varlıklarının değeri bugünlerde sık sık artış eğilimi gösteriyor. ABD merkezli kripto para yatırımcıları giderek daha fazla yatırım yapmayı düşünürken, bir grup yatırımcı ise elindeki kripto para biriminin daha çok değer kazanacak olduğu düşüncesi ile yeni yatırımlar yapmaya devam ediyor. Bitcoin’in kısa süre içerisinde 10.100 dolara yükselmesi ve ardından 9.800 dolar seviyesine gerilemesi piyasada bazı endişelere sebep olsa bile, yatırımcılar yeniden 10.200 dolar seviyesini görmüşlerdi.

Bu fiyat seviyesinden bir süre sonra bugün 10.400 dolara yükselen Bitcoin, beklenen 10.500 dolar hayalinin gerçek olmasına sebep olabilecek rotada ilerlerken, yatırımcıların bugün gün içerisinde 10.500 dolar seviyesine ulaşması halinde Bitcoin yatırımlarına büyük oranda alım yönünde talep gösterecek oldukları tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları