Kripto HaberleriBitcoinBitcoin ve Altcoin Yatırımı Yaparken Kazanç Sağlamanın İpuçları!

Bitcoin ve Altcoin Yatırımı Yaparken Kazanç Sağlamanın İpuçları!

Takip et

Kripto paralar bilindiği gibi diğer piyasalara göre çok daha riskli ve zarar etmeye müsait bir piyasadır. Birçok yatırımcı aslında temel olarak bilinmesi gerekenleri bilmediği için bu piyasada zarar etmektedir.

Daha önceki yazı ve videolarımızda birçok yatırım stratejisinden ve dikkat edilmesi gereken önemli konulardan bahsetmiştik.

İlgili Haber
Kripto Para Yatırımına Yeni Başlayanlara Tavsiyeler ve Öğretici Bilgiler

Buna ek olarak yazı ile anlatılamayacak ancak görsel şekilde yatırımcıların rahat bir şekilde anlayabileceği önemli konuları Udemy eğitim setinde sunmayı amaçladık.

Eğitim setinde:

  • Yatırım yaparken bilinmesi gereken en temel konular
  • Önemli yatırım stratejileri
  • USD bazlı bakmanın ve platform seçiminin önemi
  • Temel seviyede teknik analiz
  • Güvenli alım ve satım yerleri belirleme
  • Balina tuzakları
  • Alım ve satım yapmadan önce dikkat edilmesi gerekenler

gibi birçok konuyu ele alırken, piyasaya bugün başlamış olan yatırımcıların bile kolay bir şekilde anlayabileceği bir dil kullanmaya özen gösterdik. Siz de “bilinçli” bir şekilde yatırım yapmak ve mantıklı stratejilerle zararınızı azaltıp karınızı arttırmak için aşağıdaki linkten eğitim setine ulaşabilirsiniz:

Udemy Eğitim Seti

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları