BitcoinHaberler

Bitcoin ve Altcoinler İçin Hazırlık Başladı! Balinalar Suya İniyor!

CryptoQuant CEO'sunu paylaşımını aktardık.

Bitcoin’in tüm zamanların zirvesini kırarak 67.000$ seviyesine kadar yükselmesi marketteki risk iştahını yükseltti. Zirveden yaşanan düşüş sonrası ticarete bir süre ara veren yatırımcılarla birlikte balinalarında yeniden Bitcoin ve altcoinlerde büyük pozisyonlar almaya başladığını gözlemliyoruz.

Zincir içi verileri analiz eden CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju balinaların yeniden suya indiğini ve pozisyon almak için spot piyasalardan türev piyasalara geçiş yaptıklarını aktardı.

Bu konuda bir de grafik paylaşan CEO, “Balinalar muhtemelen long pozisyon almak için diğer borsalardan türev borsalara geçiş yapıyor. Her taşınma sonrası fiyatın uzun vadede arttığını görüyoruz.” dedi.

Balinaların pozisyon almak için türev borsalara girişi doğrudan bir fiyat yükselişi gelecek şekilde değerlendirilmemeli. Bu veri yükseliş beklentisine ilişkin bir hazırlık olarak değerlendirilebilir.

Zira grafiğe baktığımızda, bu değişim sonrası ara düzeltmelerle birlikte yükselişlerin geldiğini gözlemliyoruz.

Bitcoin, haber saatimiz itibariyle 63600$’dan işlem görüyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu