BitcoinHaberler

Bitcoin Ve Diğer Kripto Paralar İçin ABD’den İyi Haber!

Brian Brooks, ABD’nin kripto paralar için tutumunun iyi yönde olduğunu belirtti.

ABD’de Kasım seçimlerinden sonra kripto para yatırımcıları yeni yönetimin kripto paralara karşı duruşu ne şekilde olacağını merak ediyor. Bu durum üzerine çıkan birçok söylentiye karşı bugün ABD para birimi sorumlusu Brian Brooks, gerçekleştirilecek kripto düzenlemeleri konusunda açıklama yaptı.

CNBC muhabiri ile online röportaja katılan Brooks, kripto paralarla ilgili ağları geliştirmeye ve bununla birlikte birçok düzeltmeye gideceklerini söyledi. Böylece Brooks, Bitcoin ve diğer kripto paralar üzerinden kara para aklamayı ve terörizmin finansmanını önlediklerini ifade etti.

Muhabir, Coinbase CEO’su Brian Armstrong’un yakınlarda paylaşmış olduğu bir tweet dizisinde bahsettiği, ABD Hazinesi ve Sekreteri Mnuchin’in görevden ayrılmadan önce kripto cüzdanlarıyla ilgili aceleyle bir takım düzenlemeler yaptığı söylentisine dikkat çekti. Bunun üzerine aynı zamanda eski Coinbase baş hukuk sorumlusu olan Brooks, bir takım düzenlemeler getirildiğini yalanlamadı ancak bu düzenlemeleri en doğru şekilde yapacaklarını belirtti.

Son olarak Donald Trump’ın görev süresinin sonuna kadar herhangi bir düzenleme olmayacağının yanında kripto paralar için pek çok iyi haber olacağını ima eden Brooks, bu haberleri sabırsızlıkla bekleyen yatırımcıların yüreğine su serpti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu