Bitcoin

Bitcoin Fiyatının Düşüşü Ethereum Fiyatını Da Etkiliyor

Bitcoin fiyatının 700 dolar düşüşü sonrasında Ethereum fiyatında da 200 dolar hayali bir süreliğine ertelemeye girdi.

Kripto para yatırımcıları son günlerde Ethereum fiyatında yeni bir rekor olup olmayacağını tartışıyor. Başkan Trump’ın ve FED yöneticisi isimlerin bu konuda herhangi bir açıklaması olmaması, bölgesel gelişmelerin sakin seyrediyor olması kripto para birimlerinin fiyatında herhangi bir ani yükselişe veya düşüşe sebep olmuyor. Facebook’un stablecoin projesi Libra konusunda da son dönemde kongre sürecinden hemen sonra açıklamalar olmaması ve diğer sebepler Ethereum fiyatını Bitcoin fiyatına bağlı olarak çok derinden etkilemeye devam ediyor.

Bitcoin kısa vadeli olarak düşüş eğiliminde olsa da yatırımcılar beklediklerini kısa süre içerisinde bulmayı umduklarını ifade etmekteler. Açıklamalara bakılacak olursa kripto para analistleri bu dönemde yükselişlerin az  olabileceğini ancak yıl sonuna doğru fiyatların daha çok yükselebileceğini düşünüyor.

Ethereum fiyatının düşüş eğilimi 186 dolara kadar düşüşe sebep olsa da 187 dolar ve sonraki seviyelerin kısa sürede görülerek 190 dolara tekrar birkaç saat sonra bile yükselişinin olası olduğu belirtilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu