coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBitcoin ve Ethereum'un Ardından Sürpriz Altcoinde ETF'in Ayak Sesleri Geliyor!

Bitcoin ve Ethereum’un Ardından Sürpriz Altcoinde ETF’in Ayak Sesleri Geliyor!

ABD'de Bitcoin ve Ethereum Spot ETF'lerinin onaylanmasının ardından bir altcoin artık sırada duruyor olabilir.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kanada’nın önde gelen yatırım fonu yöneticilerinden 3iQ Corp, Kanada’da ve dolayısıyla Kuzey Amerika’da ilk Solana Borsa Yatırım Fonunu (ETF) piyasaya sürmek için başvuruda bulundu. ETF’nin QSOL kısaltması altında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Bloomberg’in ETF analisti James Seyffart, bu hamlenin önemini vurgulayarak, “ABD’de her iki varlık için de vadeli ETF’ler olmadan önce Kanada’da spot Bitcoin ve spot Ethereum ETF’leri vardı” dedi.

Yaklaşan bir İlk Halka Arz (IPO) yoluyla tanıtılacak olan Solana Fonu, yatırımcılara doğrudan dijital varlık yönetiminin karmaşıklığı ve teknik zorluklar olmadan SOL’a maruz bırakmayı amaçlıyor.

2020 yılında faaliyete geçen Solana, yaklaşık 65 milyar ABD doları piyasa değeriyle dünyanın en büyük ve en hızlı blok zinciri ağlarından biri haline geldi. Bir ödeme sistemi olarak tasarlanan Bitcoin’in aksine Solana, yüksek performanslı blok zinciri uygulamaları için tasarlandı. Yüksek işlem hızlarına ve düşük maliyetlere odaklanması sayesinde geliştiriciler için cazip hale geliyor.

İlgili Haber  Büyük Airdrop'ta Tepki Çeken Gelişme: Tokenleri Alabilmek İçin Kullanıcılardan Para Talep Ediyorlar

Resmi açıklamaya göre 3iQ, Tetra ve Coinbase ile güvenilir bir ortaklık aracılığıyla varlıklarını soğuk depoda tutacak ve yatırımcılar için en üst düzeyde güvenlik sağlayacak.

Yatırım stratejisinin bir parçası olarak Solana Fonu, ödül kazanmak için yatırımcı SOL’lerini stake edecek. Staking, yatırımcıların %6-8 arasında değişen tahmini getirilerle pasif gelir elde etmelerini sağlıyor. Bu ödüller, geçerli ücretler düşüldükten sonra, hissedarların yararı için yeniden yatırılacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları