coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBüyük Airdrop'ta Tepki Çeken Gelişme: Tokenleri Alabilmek İçin Kullanıcılardan Para Talep Ediyorlar

Büyük Airdrop’ta Tepki Çeken Gelişme: Tokenleri Alabilmek İçin Kullanıcılardan Para Talep Ediyorlar

Bugün piyasaya sürülen bir altcoinde geliştiriciler, airdrop sahiplerinin token alabilmesi için ilginç bir şart koydu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

LayerZero (ZRO), Ethereum geliştirici topluluğunu desteklemek için önemli bir adım atarak, Proof of Donation (Bağış Kanıtı) olarak bilinen yeni bir talep mekanizmasını tanıttı. Bu yaklaşımın, Ethereum geliştiricileri için toplu bir fonlama mekanizması olan Protocol Guild’e yaklaşık 18.5 milyon dolar bağışlanmasına yol açması bekleniyor.

LayerZero’nun büyümesi temelde Protocol Guild ve Ethereum’un çekirdek geliştiricileri tarafından yönlendirildi. Ethereum Sanal Makinesinin (EVM), Ethereum’un Katman 2 merkezli yol haritasının ve genel kripto ekosisteminin yaygınlaşmasında etkili oldular.

İlgili Haber  Analiz Şirketi Kısa Vadede Boğa Lehine Olduğu 4 Altcoini Paylaştı

Bağış Kanıtı mekanizması, kullanıcıların bir bağış süreci aracılığıyla LayerZero’nun yerel tokeni olan ZRO’yu talep etmelerine olanak tanıyarak çalışıyor. ZRO talep etmek için kullanıcıların ZRO başına USDC, USDT veya yerel ETH cinsinden 0.10 USD bağışlamaları gerekiyor.

LayerZero Vakfı, bir destek göstergesi olarak 10 milyon dolara kadar olan tüm bağışları karşılayacağı sözünü verdi.

ZRO tokeni bugün spot piyasalarda işlem görmeye başladı. Ayrıca dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance bugün söz konusu altcoini vadeli işlemlerde de listeledi. ZRO bu yazının yazıldığı anlarda 3.60 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları