Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Yatırımcıların Başını Döndürdü 10.350 Dolara Yükseldi!

Bitcoin Yatırımcıların Başını Döndürdü 10.350 Dolara Yükseldi!

Takip et

Bitcoin fiyatı gün içerisinde düşerken, piyasada gün sonuna 40 dakikadan az bir süre kalmış iken 10.350 dolara yükselerek yine değer kazandı. Bitcoin yatırımcıları bugün gün içerisinde piyasada fiyatların düşmesi ve buna bağlı nedenlerden dolayı ellerindeki yatırımlarının büyük bir bölümünü satma kararı vermiş ve satış yapan yatırımcı sayısında büyük bir artış yaşanması sonucu ortaya düşüşler çıkmıştı. Bitcoin fiyatında düşüşlerin ne kadar süre devam edeceği bilinmezken, bir anda yükselmeye başlayan fiyat gün sonunda yatırımcılara kazanç olarak geri dönmeye başladı.

ABD piyasalarının düşüşü, bazı kripto para borsalarının gün içerisinde aldığı kararlar, Binance borsasının bakım çalışması ve Çin nedeniyle birçok yatırımcının gün içerisinde fiyat düşüşü beklediği ve böyle de olduğu Bitcoin 10.350 dolar seviyesine yükselerek günün en yüksek seviyesini tekrar gördü.

ABD ve diğer ülkelerde kripto para birimlerine son günlerde ilgi azalmış olsa da yatırımcılar daha düşük fiyatla yatırım yapmak için satışlar yapıyor. Fiyat ne kadar düşere bazı orta vadeli ve uzun vadeli kripto para yatırımcıları için o kadar iyi olacağından bazıları düşüş beklemekte.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları