Haberler

Bitcoin yatırımcılarını bekleyen kötü son yakın mı?

Bitcoin yatırımcılarını bir süredir kötü son beklediğine dair haberler basında kendisine geniş yer bulmaya başladı. Bu içerikler ”alıştırma çabası mı?” sorularını beraberinde getirse de yatırımcıları oldukça fazla korkutmayı başardı. Birçok yatırımcı, kripto paraların değerinin düşmesinin son derece istenmeyecek bir sonuç olduğunu ve bu sonuçların piyasa verilerini kritik oranda etkileyebilecek kadar güçlü olabileceğini düşünmeye başladı.

Kripto para piyasasını büyük bir krizin vurması durumunda bunun sonuçlarının ne kadar kötü olacağını söylemek veya bilebilmek mümkün olmasa da yatırımcıları oldukça derinden yaralayabilecek olan bu konunun kripto para sektörünün tamamen batmasına sebep olabilecek kadar büyük bir sona sebep olabileceği düşünülüyor.

Piyasa verileri iç açıcı değil

Piyasa verilerinin geldiğimiz 9 aylık noktada sürekli düşmesi ve her ay yeni düşüş rekorlarının ardı ardına 9 kez kırılmasının sektörün kötü olduğunu doğruladığı belirtiliyor. Analistlerin bir kısmı ise kripto paralar konusunda bilgi sahibi olamadıkları ve sadece 1 kez tarihi rekor kırıldığı için nasıl hareket ettiğinin bu sene ve gelecek senelerde görülecek olduğunu, her sonuca hazırlıklı olmanın kripto paralar için ilk şart olduğunu düşündüklerini belirtiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu