Bitcoin

Bitcoin Yeniden 8.000 Dolara Gerileyebilir!

Bitcoin fiyatında yeniden 8.000 dolara gerileyebileceği sinyalleri ile yükseliş sinyalleri çakışıyor.

Bitcoin fiyatı 8.300 dolara yükselmeye başlamış ve fiyatında daha iyi yükselişler gözlemlenebileceği bekleniyordu. Kripto para birimi sahibi yatırımcılar beklediklerini bugün yine bulamadı ve fiyatlar bir anda 8100 dolar seviyelerine düştü. Bitcoin fiyatındaki bu düşüşün sebebi merak edilse de aslında sebep ortada. Zira beklentiler yükseliş olsa da 8.300 doları bulan yatırımcılar satış yapmaya başladı ve bu satışlara bağlı sebepler dolayısı ile fiyatlar tekrar 8.100 dolar seviyesine düştü.

Bitcoin fiyatındaki bu düşüşlerin ne kadar süre tekrar devam etmesi konusunda ise bir süre daha 8.100 dolara kadar düşüş olması, devamında ise fiyatların yeniden yükselişe geçmesi ile yatırımcıları memnun edebilecek seviyelere gelebileceği tahmin edilmekte. Kesin olarak fiyatın ne zaman yükseleceği ise bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu