Kripto HaberleriAnalizBitcoin Yükselişe Geçti

Bitcoin Yükselişe Geçti

Takip et

Bitcoin fiyatları bugün grafikleri bir alt, bir üst yönlü çizmeyi sürdürdü. Grafikler bir aşağı, bir yukarı olarak ilerlerken ortaya adeta EKG çekilme görüntüleri çıktı. Kalp atışına benzer şekilde grafiklerin ortaya çıkmasına neden olan Bitcoin akşamüstüne doğru ise 7650 dolar seviyesine ulaşarak ortalama 200 dolarlık değer artışı kazandı. Bu artış ile birlikte kripto para piyasasında 7.000 dolar sınırını aşmaya doğru yol alan BTC’nin 8.000 veya 9.000 dolar sınırına varıp varamayacak olduğu tartışma konusu oldu.

Birçok kullanıcının Bitcoin fiyatının artmaya başlaması ve yeşil ışık yakması sonrasında ellerinde bulunan yatırımları değerlendirmek adına bir kısmını satış yoluna, bir kısmını ise satış yaparak daha sonrasında yeniden almalarını sağlarken, yatırımcı kullanıcıların Bitcoin alıp almamak konusunda kararsız kaldı.

Bitcoin Ne Kadar Yükselecek?

Fiyatların ne kadar yükselecek olduğu veya düşecek olduğuna dair birçok tahmin mevcut. Tam olarak fiyatların düşüp düşmeyecek olduğu nasıl ki bilinmiyor ise yükselip yükselmeyecek olduğu konusunda da hiçbir kimse bilgi sahibi değil. Yatırımcıların bu süreçte ellerinde bulunan yatırımları iyi değerlendirmesi öneriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları