coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin'de 27.000 Dolar Seviyesinde Karlılık Artarken, Santiment Kısa Vadeli Beklentisini Paylaştı!

Bitcoin’de 27.000 Dolar Seviyesinde Karlılık Artarken, Santiment Kısa Vadeli Beklentisini Paylaştı!

Santimet'ten Bitcoin değerlendirmesi geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin bu hafta içerisinde güzel yükselişler kaydetti ve 27.000 doların üzerine çıktı. BTC’nin bu yükselişi Blackrock, Bitwise ve ARK Invest gibi şirketlerin spot Bitcoin ETF başvurularına ilişkin kararların SEC tarafından ertelendiği bir zamanda geldi.

Yatırımcılar bu noktada BTC’nin yükselişinin devam edip etmeyeceğini merak ederken, popüler veri sağlayıcısı Santiment‘ten Bitcoin değerlendirmesi geldi.

İlk olarak 10 ila 10.000 arasında BTC tutan cüzdan olarak bilinen köpek balığı ve balina adreslerinin tutulan halihazırda 2023 yılında tutulan en yüksek miktara sahip olduğunu belirten Santiment, balina ve köpek balıklarının USDT biriktirdiğine de dikkat çekti.

Santiment bu durumun genellikle bullish olarak yorumlandığını ekledi.

“Bitcoin’in 10 ile 10 bin arası BTC cüzdan olarak tanımladığımız köpek balıkları ve balinaları, şu anda 2023’te tutulan en yüksek miktara (13,03 milyon BTC ) ulaştı.

Ek olarak, köpekbalıkları ve balinalar Tether biriktiriyor ve bu da ileride Bitcoin satın alma gücü biriktirdiğini gösteriyor. Bu durum, genellikle bir bullish kombinasyonudur. “

Santiment bir sonraki paylaşımında ise, balinaların BTC ve USDT biriktirmesi nedeniyle Bitcoin için uzun vadeli görünümün iyi olduğunu ancak kısa vadeli bir düzeltme olabileceğini belirtti.

Zira Santiment’e göre Bitcoin’in 27.000 dolara ulaşmasından sonra traderların bu seviyede kârları yoğun bir şekilde arttı ve bu da kısa vadeli bir düzeltme olabileceğini gösteriyor.

“Balinaların BTC ve USDT biriktirmesiyle Bitcoin için uzun vadeli görünüm parlak.

Ancak Perşembe günü Bitcoin’in 27.000 dolara ulaşmasıyla traderların karları yoğun bir şekilde arttı. Bu noktada kısa vadeli bir düzeltmeyi bekleyin, 7D MVRV 0’ın altına düştüğünde bu, başka bir yükselme için ideal olabilir. “

Dün yaşadığı yükselişle 27,300 dolara kadar çıkan Bitcoin yazım esnasında 27,150 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail