binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'de 69.000 Dolar Aşılırsa Yeni Rekor Nereye Kadar Uzanacak? Tether Kurucu Ortağı...

Bitcoin’de 69.000 Dolar Aşılırsa Yeni Rekor Nereye Kadar Uzanacak? Tether Kurucu Ortağı Açıkladı

Tether'ın kurucu ortağı William Quigley, Bitcoin'in mevcut rallisinin nereye kadar uzanabileceğine dair tahminini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Stablecoin Tether’ın kurucu ortağı William Quigley’e göre Bitcoin, bir sonraki boğa koşusunun zirvesinde 300.000 dolara ulaşabilir. Bu tahmin, Quigley’in sınırı olmadığına inandığı tarihsel kalıplara ve mevcut piyasa duyarlılığına dayanıyor.

Quigley, Bitcoin’in belki de talebi tamamen duyarlılığa dayalı olan ve küresel olarak işlem gören tek varlık olduğunu açıkladı. Yakın zamanda CNBC’ye verdiği bir röportajda “Bir Bitcoin şirketi yok, bir Bitcoin fiyat-kazanç oranı yok, bu sadece duyarlılığa dayalı bir token” dedi.  Quigley’e göre Bitcoin’in bu duyarlılık odaklı yapısı, potansiyel olarak fiyatını benzeri görülmemiş yüksekliklere taşıyabilir.

Bitcoin’in fiyatındaki potansiyel artış sadece Bitcoin sahipleri için değil, tüm kripto sektörü için de önemli. Quigley, tüm tokenlerin Bitcoin ile ilişkili olduğunu, yani Bitcoin’in fiyatındaki uzun süreli bir yükselişin Ethereum ve Solana gibi diğer kripto paraları da artırabileceğini belirtti.

Şu anda Bitcoin 66.522 dolar civarında işlem görüyor ve bu yıl şimdiye kadar %50’den fazla artış kaydetti. Bu etkileyici performans kısmen, bu yıl işlem görmeye başlayan spot ETF’ler ve tipik olarak daha fazla kazanç için bir katalizör olan yaklaşan yarılanma (halving) olayından kaynaklanıyor.

İlgili Haber  Bitcoin'de Rekor Ne Zaman? Bu Hafta Büyük Rekor Kırılacak Mı? Analist Açıkladı

Quigley kesin bir fiyat tahmininde bulunmamakla birlikte, eğer tarih bir yol göstericiyse Bitcoin’in mevcut fiyatından %350 daha yükselebileceğini öne sürüyor. “Sadece tarihsel kalıpları uygularsanız, Bitcoin’in bu sonraki boğa piyasasının zirvesinde 300.000 doları aşacağını söyleyebilirim” dedi.

Quigley’e göre bu, Bitcoin’in gördüğü en büyük ralli olabilir ve coinin çok daha yükseğe çıkması için yer var.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail