Bitcoin

Bitcoin’de 9.000 Dolar Beklentisi

Bitcoin kısa vadede yeniden 8.000 dolar seviyesini terk ederek 9.000 dolara yükselebilir.

Bitcoin’de kısa vadede yeniden 9.000 dolar beklentisi oluştu. Geçtiğimiz saatlerde 8500 dolar seviyesini bir kez daha test eden BTC sonrasında 8750 dolar seviyelerine kadar yükselmesiyle 9000 dolar hedefine biraz daha yaklaşmış oldu.

Bu son fiyat artışı ile çok sayıda kripto para sahibi yakın zamanda yeniden bekleyiş içerisinde olduğunu ve kripto para pazarında beklediklerinden daha fazla yükseliş olabileceğini düşünüyor.

Bitcoin’i yükseltecek en önemli nedenler arasında yer alan 9.000 dolar beklentisi değil, yatırımcıların yeniden yatırım yapma hevesi birinci sırada geliyor. Eğer kısa süre içerisinde yatırımcılar bu istikrarı sürdürmeye devam eder ve balinalar tersi bir eylem içerisine girmezler ise kripto para pazarı istenen hedefi görebilir.

Bu seviyelerde akümüle olmaya devam eden BTC’de en önemli destek seviyesi 8450 dolar olurken, direnç seviyeleri ise 8800 ve 9000 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Öte yandan 9200 doların büyük yükselişler önündeki en sağlam direnç olduğu da uzmanlar tarafından ifade ediliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu