Kripto HaberleriAnaliz"Bitcoin'de Boğa İşareti Var" Diyen Ünlü Analist Yeni Hedefini Açıkladı

“Bitcoin’de Boğa İşareti Var” Diyen Ünlü Analist Yeni Hedefini Açıkladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz hafta sergilediği müthiş yükselişle boğa beklentilerini alevlendiren Bitcoin ani bir düşüşle 10.400 dolar seviyesine inmiş akabinde yeniden yükselerek 11.000 doların üzerine çıkmıştı. An itibarı ile 11.400 doların üzerinde işlem gören lider kripto para biriminin 12.000 dolarlık psikolojik seviyeyi aşması halinde çok daha büyük bir yükseliş trendini başlatacağına inanılıyor.

Ünlü trader il Capo Of Crypto (CryptoCapo_) da 12 bin dolarlık seviyenin üzerine çıkılması halinde 14 bin doların görüleceği yönünde bir öngörüde bulundu.

Öte yandan CryptoQuant’in 52 gün önceki kripto para raporuna göre, Bitcoin’in son bir haftalık süreçte önde gelen bazı borsalarda ciddi miktar kayıp yaşadığı (2.49 milyondan 2.39 milyon BTC’ye düştü) belirtiliyor. Bu CryptoQuant’ın şimdiye kadarki raporları içerisindeki en dip seviye olarak karşımıza çıkıyor.

Konu hakkında görüş bildiren Cole Garner, bu durumun güçlü bir boğa işareti olduğunu düşünüyor. CryptoQuant’ın grafiğini yorumlayan Garner,

Borsalardaki Bitcoin miktarı uçurumdan aşağı yuvarlandı. Bu durum iki gün önce yaşandı. Balinalar satışa alımla karşılık verdi. BTC’nin borsalardan çıkışı bir boğa işareti.

dedi. Bu gelişmeleri güçlü birer boğa işareti olarak yorumlayanların sayısı çoğalıyor ancak mevzu bahis kripto paralar olunca kesin konuşmak çok zor. Ne de olsa kripto dünyasında her an her şey olabilir. Bekleyip göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları