binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'de Boğa Sezonu Gerçekten Geliyor Mu?

Bitcoin’de Boğa Sezonu Gerçekten Geliyor Mu?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin geçirdiği son aylara bakıldığında tarihindeki en büyük düşüşlerine ve ayı sezonuna maruz kalmış durumda. Son haftalarda toparlanma evresine giren lider kripto para Bitcoin, eski günlerine döndü ve tekrar gündeme oturdu.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC), Bitcoin ETF başvurusunu ikinci kez reddetti. Bunun ardından son günlerde 8200 dolar seviyelerinde işlem gören BTC, 7800 dolar seviyelerine kadar geriledi.

Bu düşüş yatırımcılara panik yaşatsa da bugün ani bir yükseliş ile tekrar 8200 dolar seviyelerine kadar toplarlandı. Analistler son aylarda düşen Bitcoin fiyatının hiç bu kadar hızlı toparlanmadığını, bu hızlı toparlanışın boğa sezonunun ayak sesleri olduğunu ifade etti.

Şimdi herkesin gözü geçtiğimiz günlerde test edilen 8500 dolar seviyesi. Bu direncin kırılması durumunda 9000 ve ardından 10000 dolar seviyeleri konuşmaya başlanacak.

An itibari ile Bitcoin fiyatı 8.170 dolar seviyelerinde. Kripto para piyasasındaki Bitcoin hakimiyeti ise %47’lere ulaşmış durumda.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail