Bitcoin

Bitcoin’de (BTC) Ani Gerileme! Fiyat 8500’e Kadar Geriledi

Güne yükselişle başlayan Bitcoin fiyatı ani şekilde gerileme yaşadı.

Gün içerisinde 9000 doların üzerine çıkan BTC yatırımcısını memnun etmişti. An itibarı ile sert bir düşüş yaşayan BTC bazı borsalarda 8450 dolara kadar bir gerileme yaşadı. Daha önceki haberlerimizde 24 saat içerisinde böyle bir düşüşü öngörmüş ve 8450 dolar seviyesinin önemli bir destek seviyesi olduğunu belirtmiştik.

İlgili Haber
"Bitcoin Fiyatı 24 Saat İçerisinde 8.450 Dolara Çekilebilir"

9200 dolar seviyesinin önemli bir direnç noktası olduğu uzmanlar tarafından ifade edilirken Bitcoin ilk denemesinde bu önemli direnci kıramamış oldu.

Destek seviyeleri 8450 dolar olarak belirlenirken, bu seviyenin de altına düşülmesi durumunda BTC 7800 dolar seviyelerine kadar gerileyebilir. Ancak şu an için Bitcoin bu destek seviyesinde tutunmuş gibi görünüyor.

Direnç seviyesi olarak ise tekrar 8800 ve 9000 dolarlar belirlenmiş durumda. Haftalık kapanışta BTC’nin 8800 dolar seviyelerinde yakın kapaması önemli olarak görülürken 8450 dolar desteğine yakın bir fiyat kapanışı yakın vade için olumlu görünmüyor.

Bitcoin fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: Bitcoin Fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu