Kripto HaberleriAltcoinBitcoin'de Düşüşü Bilen Analistten, Bu İki Kripto Para İçin Rekor Tahmini

Bitcoin’de Düşüşü Bilen Analistten, Bu İki Kripto Para İçin Rekor Tahmini

Takip et

Kripto para sektörünün tanınan analistlerinden birisi, kısa süre önce lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) yaşadığı düşüşü noktasına kadar tahmin ederek ününü biraz daha arttırmıştı.

Analist, Bitcoin’in sansayonel yükselişi öncesindeki dip noktasını haftalar öncesinden bildi ve şimdi de gözünü altcoinlerin grafiğine çevirmiş gibi gözüküyor. Twitter üzerinde 200.000’e yakın takipçisi bulunan Smart Contracter, gözüne iki yeni altcoin kestirdi. Analist, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada ilk olarak toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci altcoine yönelik konuştu.

ETH ve BNB Yükseliş Sırasına Girdi!

Analistin yayınladığı grafiğe göre ise Ethereum kritik bir direnç noktasını kırdıktan sonra 0,14 BTC seviyesine yani 8.913 dolara kadar yükselebilir. Bu seviye aslında analistin 2017 yılındaki rallide ETH’nin ulaştığı seviyeyi dikkate alması ile ortaya çıkmış durumda. ETH’nin bu yılki rekoru ise 4.650 dolar ile sınırlı kalmıştı.

Ünlü isim geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamalarda da Ethereum’un 10.000 dolara kadar çıkabileceğini belirtmiş ve büyük bir kırılım olduğunu vurgulamıştı. Görünüşe göre analistin ETH’ye olan inancı tam.

Smart Contracter’ın ikinci hedefi ise Binance Coin üzerinden oldu. BNB’nin büyük bir yükselişe ilerlediğini ve 800 dolarlık rekoru kıracağını belirten analist, grafiğin ” etkileyici” durduğunun altını çizdi.

Analist, 2018 yılının Haziran ayında BTC fiyatı 5.500 dolardan işlem görürken herkesin yükseliş beklediği anlarda fiyatın 3.200 dolara düşüp burada duracağını tahmin etmişti ve fiyat tam olarak 3.150 dolara çekilip sonra yükselişe geçti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları