coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin'de Kısmi Toparlanmanın Ardından Öncü Analist il Capo BTC Fiyatını Değerlendirdi: Şimdi...

Bitcoin’de Kısmi Toparlanmanın Ardından Öncü Analist il Capo BTC Fiyatını Değerlendirdi: Şimdi Ne Olacak?

Büyük oranda short lehine açıklamalarıyla tanınan analist il Capo of Crypto, BTC fiyatındaki son yükselişi değerlendirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) fiyatının bugünkü kısmi yükselişinin ardından kripto para piyasasının en ünlü short yanlısı analistlerinden biri olan il Capo of Crypto, BTC fiyatının durumunu değerlendirdi.

BTC bu yazının yazıldığı anlarda 27.100 dolar seviyelerinde işlem görüyor ve gün içerisinde %3 yükseliş yaşadı. Yükselişin nedeninin ABD’de hükümetin kapanma tehlikesi ile karşı karşıya olması sebebiyle olduğu düşünülüyor.

il Capo of Crypto ise takipçilerine yayınladığı mesajında Bitcoin fiyatındaki bu yükseliş hakkında yine ayı lehine görüşlerini paylaştı.

İlgili Haber
Bitcoin Borsası HashKey Exchange, Bu Altcoini Listelediğini Duyurdu!

il Capo, son zamanlarda yaşanan “pump’ların” yapısı incelendiğinde hepsinin hemen her zaman aynı olduğunu savundu. Aynı kişiler tarafından üretilen aynı sahte talep ve sonucunda da aynı fiyat hareketinin gözlendiğini iddia etti. Analist daha da ileri giderek yaşanan bu ufak pump’ların sebebinin yatırımcıların içeriye tuzaklanıp bazı balinalarca çıkış likiditesi olarak kullanılma amacı olduğunu savundu.

Analist, bu pump hareketlerinin giderek daha zayıf hale geldiğini çünkü bu hareketleri başlatanların elinde yeni hareketler başlatacak fonlarının azaldığını ileri sürdü. il Capo, paylaştığı mesajın sonunda BTC fiyatın 25.000 doların altının yolda olduğunu söyledi.

Gelen tepkiler nedeniyle X’i terk eden analistlerin Bitcoin için nihai hedefinin 12.000 dolar olduğu biliniyor. il Capo geçmişte BTC fiyatında boğa lehine açıklamalarıyla tanınıyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail