binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin'de Panik Satış Uyarısı!

Bitcoin’de Panik Satış Uyarısı!

FxPro analisti Alex Kuptsikevich, Bitcoin'in önümüzdeki süreçte 60.000 doların altında kapanış yapmasının panik satışları tetikleyebileceğini iddia etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin durağan ve dar bir aralıkta geçen hafta sonunun ardından kritik bir haftaya yükselişle başladı.

Yatırımcılar Nisan ayında fiyat için önemli bir katalizör olan halving rağmen bir türlü beklenen yükselişi görmezken, sert düşüşlerle karşı karşıya kaldı.

Coindesk’e konuşan FxPro analisti Alex Kuptsikevich son zamanlardaki düşüşlerin muhtemelen madencilerin BTC satışları ve kripto para birimlerinin daha sıkı düzenlenmesi korkusuyla ilgili olduğunu söyledi.

Ayrıca Mart ayından bu yana piyasanın 60.000 dolar ile 70.000 dolar arasında sabit kaldığını belirten Alex Kuptsikevich Nisan ayındaki yarılanma olayının ek katalizör eksikliği nedeniyle beklenen artışı sağlamadığını ifade etti.

BTC genel değerlendirmesinin ardından Kuptsikevich, Bitcoin’in önümüzdeki süreçte 60.000 doların altında kapanış yapmasının panik satışları tetikleyebileceğini iddia etti.

“Bitcoin’de 60.000 doların altındaki bir başarısızlık ve kapanış panik satışlarını tetikleyebilir.

Bize göre olumlu ve ana senaryo, 65.000 doların üzerine yükselişle başlayacak.

Bu yükseliş BTC fiyatını 50 günlük hareketli ortalamada sabitleyecek ve fiyat Mayıs ayı başında geri dönüş alanına girecek.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail