AnalizBitcoinHaberler

Bitcoin’de Ralli Kapıda Mı? Uzman Analist Yorumladı!

"Tarih tekerrür ederse Bitcoin aya çıkabilir!"

Tutarlı kripto tahminleriyle tanınan ünlü analist Matthew Hyland, Twitter’daki yaklaşık 68.000 takipçisine seslendiği tweetinde Bitcoin‘in (BTC) son dönemdeki hareketlenmesini değerlendirdi.

Analiste göre Bitcoin (BTC) mevcut gidişatıyla önceki dönemleri hatırlatıyor. Bu da analiste olası bir rallinin kapıda olduğu inancını aşılıyor. Eğer tarih tekerrür ederse Bitcoin’de yeni yükselişler görmemiz mümkün!

Bitcoin’de bir alçalan boğa kaması bulunduğunu aktaran Matthew, RSI’ın kırılım yapmanın eşiğinde olduğunu ve MACD indikatör çizgilerinin de kesişim yapmaya çok yakın olduğunu belirtti.

Bitcoin’in son dönemdeki hareketlenmesinin geçtiğimiz yıl görülen %50’lik değer kaybı hareketlenmesine büyük oranda benzediğini belirten analist, lider kripto için aynı durumun kapıda olduğuna inanıyor.

Matthew’in dün atmış olduğu tweetinde bahsi geçen bu benzerlikler şöyle:

  • Önceki direnç test edildi ve reddedildi. (kırmızı)
  • Dip görüldü. (yeşil)
  • Çok aylı RSI çıkışı (mavi)
  • Yeniden test edilmiş direnç + RSI geri çekilmesi (turuncu)

Kırılma direncinin ise cevap arayan son soru olduğunu belirten analiste göre fiyat grafiğinde sarı ile belirtilen alan kırılırsa ve mevcut fiyat ve indikatör hareketlerinde beklenen gerçekleşirse güçlü bir yükseliş gerçekleşebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu