binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin'de Trump Rallisi Yaşanacak Mı? BTC'de 150 Bin Dolar Bekleyen Standard Chartered...

Bitcoin’de Trump Rallisi Yaşanacak Mı? BTC’de 150 Bin Dolar Bekleyen Standard Chartered Açıkladı!

Standard Chartered Bitcoin için 2024 yıl sonu hedefinin 150.000 dolar, 2025 yılı hedefinin ise 200.000 dolar olduğunu yineledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İngiltere merkezli dev banka Standard Chartered, 2024 yıl sonu Bitcoin fiyat tahminini artırarak 150.000 dolara çıkarmıştı.

Bu noktada BTC’de uzun vadede yükseliş bekleyen banka yeni bir raporunda ABD başkan adayı Donald Trump‘ın seçimleri kazanmasının BTC ve kripto paralar için olumlu olabileceğini söyledi.

Coindesk’in haberine göre, Standard Chartered, FED’in devlet borçlarından para kazanmasıyla ABD’nin mali hakimiyeti riskinin arttığını ve yatırımcıların alternatif varlıklar arayışında olması nedeniyle ABD mali riskinin arttığı senaryonun Bitcoin ve kripto para birimleri için destekleyici olacağını ifade etti.

Ayrıca Trump’ın olası zaferinin de yükselişi destekleyeceğini belirten banka analisti Geoff Kendrick raporda şunları yazdı:

“ABD’nin mali hakimiyet riskinin arttığı senaryosunda, Bitcoin’in dolarsızlaşmaya ve ABD Hazine piyasasına duyulan güvenin azalmasına karşı iyi bir koruma sağlayacağını düşünüyoruz.

Ayrıca BTC’nin dolarsızlaşmasından kaynaklanan pasif desteğine ek olarak, ikinci bir Trump yönetiminin, daha gevşek düzenlemeler ve spot ETF’ler yoluyla BTC’yi aktif olarak desteklemesini bekliyoruz.”

Analist son olarak Standard Chartered olarak Bitcoin için 2024 yıl sonu hedefininin 150.000 dolar, 2025 yılı hedefinin ise 200.000 dolar olduğunu yineledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail