binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'de Yatay Seyir Devam Ediyor

Bitcoin’de Yatay Seyir Devam Ediyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin sabah saatlerinden itibaren haberimizde de belirttiğimiz gibi 6800 seviyelerine kadar hızlı bir yükseliş yapmıştı. Kripto paralarda son günlerde yaşanan değişimler dikkatlerden kaçmazken, yatırımcıları üzmeyen bu tür fiyat artışlarının daha fazla olması adına yatırımcılar sürekli olarak piyasa verilerini izliyor. Piyasada olumsuz bir yorum olmaması ve hükümetler tarafından yapılan olumsuz açıklamalar olmadığı sürece pek fazla ani düşüşler olmazken, hükümetler tarafından yapılan açıklamalar ve analistler tarafından yapılan açıklamalara oranla Bitcoin fiyatında sık değişimler yaşanabiliyor.

Bugün itibari ile 6.824 dolar seviyesine kadar yükselen Bitcoin, 7.000 dolar sınırını geçebilecek olduğunun mesajını verirken, bu yıl içerisinde yeni rekorların kırılıp kırılmayacak olduğu sorularına ise kesin bir yanıt verilemez durumda.

Bitcoin 20 bin ila 50.000 Dolar Arası Olabilir

Bitcoin ile ilgili bu yılın sonuna doğru 20.000 dolar ila 50.000 dolar arasında bir kura sahip olmasının beklendiğini biliyoruz. Şuanda kritik bir aşamada olan Bitcoin, 6800 dolardaki direnç seviyesini son zamanlarda bir çok kez kırmayı başaramadı. Tekrar başaramazsa aşağı yönlü bir hareket başlayabilir. Fakat kırarsa rekora doğru koşması herkesçe muhtemel.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail