Kripto HaberleriAltcoinBitcoin'deki Ciddi Artış Altcoinlere Etki Etmeye Başladı

Bitcoin’deki Ciddi Artış Altcoinlere Etki Etmeye Başladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’in 2 gün içerisinde yaşadığı ciddi artışlardan sonra merakla beklenen ve çok büyük bir direnç seviyesi olan 10.000 dolar aşılmış hatta bu seviyeden de hızlıca 11.000 dolar seviyelerine ulaşılmıştı. Küresel piyasaların kapalı olduğu hafta sonu günlerinde asla kapanmayan ve devamlı işlem görmeye devam eden kripto para piyasası, bu artışı ile dünyadaki tüm yatırımcıların dikkatini çekti.

BTC’nin bu sert artışına altcoinler hemen tepki gösteremedi. Altcoinler yükseliş eğilimde oldular fakat BTC kadar ciddi bir yükseliş yaşayamadılar.

Ancak an itibarı ile BTC’nin 10.000 dolar üzerinde kaldığını gören yatırımcılar paraları altcoinlere aktarmaya başladı. İlk 20 coine baktığımız zaman yüzde 25 artışla NEO yükselişe liderlik ederken diğer altcoinler de yüzde 10’lara varan artışlar yaşadı.

Alternatif kripto paralara olan ilgiden sonra yüzde 60 seviyelerine ulaşan Bitcoin piyasa hakimiyeti yüzde 58.5 seviyelerine kadar geriledi.

Bitcoin’in artışlarından sonra birkaç gün içerisinde ciddi bir şekilde yükseleceği tahmin edilen altcoinler yatırımcıların bir hayli ilgisini çekiyor.

Başlıca altcoinlere bakıldığı zaman:

Ethereum yüzde 4.59 artışla 307 dolar,
XRP yüzde 8 artışla 0,47 dolar,
Litecoin yüzde 3.5 artışla 142 dolar

seviyelerinde işlem işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları